13 Şubat 2013 Çarşamba

keçeden kapı süsleri

     Herhalde bloğu olupta keçeyle uğraşmayan bir ben kalmıştım. Aslında çok uzun zamandır aklımdaydı. Özellikle "tiryaki hobi" bloğu uğramadan geçemediğim bloglardan birisi oldu. Her gecenin karesini izliyorum.
    Beni tanıyanlar az çok bilir böyle sevimli uğraşları severim. İşin içinde çocuklarla ilgili birşeyler varsa ben kesin oradayımdır. Galiba sınıf öğretmenliğinin olumlu yanları. Gerçi bir süre sonra onlar gibi konuşup onlar gibi davranıyorsunuz.Bu da olumsuz yanı ama :)))
   Bende bu renk renk keçelere dayanamadım ve bensiz olmaz deyip hem sevdiğimiz insanlara hediye olsun hem bana uğraş olsun diye birkaç birşey yapmaya çalıştım.
   Yaptığım bir çok şekili bu işi yapan blog arkadaşlarımdan bakarak çizdim. Hepsinin emeğine sağlık umarım beni anlayışla karşılarlar. Ben bu işi sadece hobi olsun diye yapıyorum.
     Şimdi birkaç foto ekleyeceğim ama fotoğraf makinem hala bozuk olduğundan cep telefonuyla çektim. Fotolar bu yüzden çok kötü.Aslında renkleri çok canlı ama neyse makinem yapılsın o zaman fotoları değiştiririm.
Bu canım kızım  için,maymunu görünce dayanamdı. Kendisi de küçük bir maymun ne de olsa:)  Maymunun dilini kendisi istedi.
     
Daha hediye yapılacak çok kişi var artık yavaş yavaş yapınca eklerim.
Bir daha ki posta çok önemli bir haberim var. Bekle bloğum. Üç gün sonra:)))

Hiç yorum yok: