9 Nisan 2013 Salı

Hayat devam ediyor ve ben buradayım :)

 Evet hala düşününce içim acıyor. Biliyorum ki her zaman da içim acıyacak. Zor bir sürecin arkasından hayat devam ediyor ve bizde bu sürecin içinde devam ediyoruz. Bu olaydan önce nasıl üç kişi mutlu şekilde yaşıyorsak şimdide öyleyiz.

        Defnem canım kızım zaten duygusal ve anlayışlı bir çocuktu bu süreçte bunu daha iyi gösterdi. Hani sizi anlayan bir arkadaşınız vardır. Siz konuşmak istedikçe soru sormaz, ama varlığıyla her zaman sizin yanınızda olduğunu hissettirir. Defnem de öyleydi işte. Benim yanımdaki arkadaşım.
        Galiba büyüdü benim kızım, ne zamandır onunla ilgili birşeyler ekleyemiyorum. Aslında yaptığı çok şeyler var ama ben erteliyorum sonra da unutuyorum. biliyorum ileride bunları okuyunca " neden yazmadın anne?" diyecek.
       Defne kreşe devam ediyor. Kreşte müzik dersleri de var. Ayrı bir öğretmen geliyor. Onların yaş grubu darbuka ve marakas çalıyor. Defne de darbuka. Darbuka çalmak müzik kulağı istermiş              
        Öğretmeni müziğe çok yetenekli olduğunu söylüyor. Bende farkındaydım ama çok iyi olduğunu düşünmemiştim. Bu yaşlarda ya piyano ya da kemanla başlanıyormuş sanırım. Defne de istiyor ama ben hala düzgün ve yakın bir yer bulamadım. Pendik civarında bir yer varsa, bildirirseniz sevinirim?
 İngilizce ve dans dersleri de devam ediyor. Güzel kızım esnek olmasa da her kız gibi bale yapmaya pek hevesli. Bacağını tam açamayınca anne "ben esnek deyilim, ondan açılmıyoyoy " diyor :)) Okulda hem bale hem de halk dansı yapıyorlar.Neyse en azından halk dansında kurtarıyor durumu.
  Hayat devam ediyor bende, ben yine boş zamanlarımda keçeye devam ediyorum, yine hediyelik. fotoğraf makinem tamir edilmiş ama hala bana ulaşmadı. O yüzden fotoğraflar idarelik::)))
 

 

2 yorum:

Seyhan dedi ki...

hoş geldin canım..umarım daha iyisindir artık.. zaman en güzel çare derler ya artık ne kadar tam atlatılmasa da azalıyor.. Hadi bakalım keyifli yazılarla devam edelim kaldığımız yerden

öpüyorum çok

defne naz dedi ki...

Hoşbulduk Seyhancığım. Zaman gerçekten en güzel çareymiş. Dediğin gibi kaldığımız yerden devam:))Bende seni öpüyorum:))